W Święto Miłosierdzia Bożego transmisja modlitwy o uproszenie Miłosierdzia Bożego dla zagrożonych wiecznym potępieniem – transmisja 19.04.2020 r.

Bóg liczy na Twoją pomoc. Pomyśl i Ty o wieczności i pomóż Zbawicielowi i Jego Matce ratować dusze ludzie przed piekłem!

(wystarczy kliknąć na powyższe logo zostaniecie Państwo przekierowani na transmisje na YouTube)

O godzinie 15.00 każdego dnia będziemy transmitować modlitwę, która będzie prowadzona w Kaplicy przygotowanego do gruntownego remontu obiektu przeznaczonego na Siedzibę Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego w Maćkowicach. Będziemy się codziennie w Godzinie Miłosierdzia Bożego czyli o 15.00 modlić o uproszenie Miłosierdzia Bożego dla konających a zwłaszcza konających w grzechach śmiertelnych oraz tych, którzy zamierają targnąć się na swoje życie. Pan Jezus prosił św. Siostrę Faustynę by pomogła mu ratować dusze przed piekłem a przez nią prosi każdego z nas. Tak niewiele potrzeba, bo chwila modlitwy i dar ofiarowanego osobistego cierpienia, jako Krzyża codziennego a tak wiele możemy przez wyproszone Miłosierdzia Boże dla zagrożonych wiecznym potępieniem uczynić. W imieniu własnym, jako moderator dzieła jak i w imieniu uratowanych dusz przed zgubą wieczną serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pragną Bogu powiedzieć –Tak- na Jego wezwanie do podjęcia czynu w tej najważniejszej sprawie, jaką jest i zawsze będzie ratowania dusz.
Bóg zapłać!
Ks. Jakub Kruczek
Dyrektor Domu

 

Zapraszamy również na kanał Bractwa na YouTube gdzie umieszczane będą kolejne transmisje:

Kanał Bractwa na YouTube

18 kwietnia 2020|